sohoLogo 1

כרמל פנתה אלינו, רשת הסוהו, באפריל 2018, במטרה ליצור שת"פ בעל תוכן שיעניק חשיפה לרשת. לא הכרנו לפני כן, אך שמחתי לגלות כתבת חרוצה שעושה עבודתה ברצינות ומתוך אמונה במוצרים עליהם היא כותבת. כרמל הייתה זמינה, קשובה וזריזה והתוצר לא איחר להגיע ואף השאיר טעם של עוד. כ-3 חודשים לאחר מכן, שילבנו ידיים שוב בפרסום מוצר חדש וגם הפעם, הכתיבה קלעה לטעמנו, הייתה מקצועית ורצינית והחשיפה בהתאם נתנה את אותותיה. כרמל יקרה, המון תודה ונשמח לשוב ולשתף פעולה בהמשך. המון הצלחה בהמשך דרכך!

LightForFamiliesLogo

עמותת אור למשפחות, עמותה למען הורים ששכלו את יקיריהם במערכות ישראל נוסדה על ידי בשנת 2008. העמותה הוקמה על מנת לסייע לאותם הורים חברי העמותה לחזור ולקיים שגרת חיים בריאה ויוצרת ובכדי למלא את חייהם בתכנים ובעשייה חברתית משותפת וחיובית, לזמן להם חוויות מעצימות ולחזק קשרי משפחה.

את כרמל פגשתי לפני כשנתיים, נשביתי בדרך כתיבתה המיוחדת ויכולתה להביא לקורא את חווית המתרחש גם ללא נוכחותו הפיזית באירוע. מאז סיקרה עבורי כרמל מספר אירועים של העמותה בעלי מספר משתתפים רב (ממאה ועד למעלה מאלף), צילמה תמונות והעלתה פוסטים חווייתיים לפייסבוק של העמותה. כרמל התחברה והשתלבה בצורה יוצאת דופן בפעילויות העמותה והתגלתה כבעלת רגישות גבוהה מאד למתרחש. כרמל מצליחה בכל פעם מחדש לרגש את הקורא ולהעביר לו את המתרחש באירוע בצורה מקסימלית ועל כך תודתי והוקרתי.

Ram Schnabel black

כאשר הבנתי שכרמל מילנר-סער יוצאת לדרך עם בלוג עצמאי, הבנתי כי ארצה להיות מהראשונים שימהרו לכתוב ולהמליץ עליה בחום.

לפני הכול אתייחס לפן האישי כי לכרמל אינטליגנציה רגשית גבוהה ואידיאלים ברורים של אהבת וכבוד האדם – תכונות אופי הטורפות את הקלפים אל מול האחרים ובעצם מבדלים כל תוכן אותו תכתוב או יצירה אותה תיצור באופן ניכר המותיר את חותמה האישי.

כרמל הוזמנה על ידי מספר פעמים כסוקרת אצל לקוחות הקולינריה שלי ובכל פעם מחדש נדהמתי מהכנות והישירות שכל כך חסרות בימינו בכל תחום.

יותר מכולם אני תמיד צמא לשמוע לא רק את הטוב, אלא גם את הפחות ואת הטעון לשיפור וכרמל תמיד הייתה שהם להעיר ולהאיר את עיניי. פשוט תענוג לעבוד עם אשת מקצוע כמותה וליהנות מהמילים אותן יודעת לשזור בחכמה רבה למשפטים המרכיבים טקסט עשיר ובגובה העיניים לכל קורא.

burmad black

משרדי מתמחה ביחסי ציבור לענף המזון. בין לקוחות המשרד מאפיית ברמן, אחוה, דורות, פרימור, מעדני יחיעם, עלמה-גילרו, שמרית, ליב ואחרים. שיתוף הפעולה עם הבלוגרית המומחית כרמל מילנר-סער הדוק ביותר. כל השקה של מוצר חדש, כל קמפיין, יחלו עם כרמל. המלצותיה ישרות, מקצועיות, הסברתיות ורהוטות, כשכל מוצר עובר בחינה ובדיקה, ואת היתרונות שלו יודעת כרמל לזהות במדויק ולהעבירם בצורה אפקטיבית לקהל העוקבים שלה. חומר גלם אשר זוכה למתכון מידיה המוכשרות של כרמל, לבטח ייהנה מדירוג של המקומות הראשונים ברשימות הבלוגים המובילים באתרים הנחשבים ביותר.

הכנות והיושרה שלה, הרגישות לזולת, החשיבות שהיא מקנה לערכי החברה והרצון לקדם חיים טובים בקרב הכלל, הם אלה שמקנים לה אהדה רבה אצל עוקבים רבים והם אלה המסמנים אותה כבלוגרית מבטיחה ומצטיינת מידי שנה, על פי כל פרמטר.

אני בטוחה שכל אחד מלקוחותיי מצטרף להמלצתי, כרמל נחשבת לבלוגרית מוערכת מאוד בקרב מנהלי שיווק ומדיה חברתית, והפוסטים שלה משותפים וממונפים בפלטפורמות הדיגיטליות של כל חברה.

ZippiRomano logo 01

יש המון בלוגים שווים למעקב בכל תחום, אך אין בלוגרית נינוחה, ישירה ובעלת אינטליגנציה גבוהה ומעמיקה מכרמל.
כרמל שמשלבת את חוויותיה בקולינריה עם תיאוריה רלוונטית זו ואחרת, קשרים אסוציאטיביים ביניהם והרהורים אישיים המגשרים בין כל אלה בקלות תודעתית משובחת.
סגנון הכתיבה שלה סקסי ומלא תשוקה, רך ומקצועי.
כל כתבה שכרמל כותבת, זוכה להמון צפיות וזאת לא רק בזכות הכתיבה הסקסית שלה, אלה גם התמונות היפות שהיא מצלמת ומשקיעה בהם את נשמתה .
ראוי להקדיש ביקור באתר שלה! כרמל עובדת איתי כבר זמן רב כסוקרת אצל לקוחות הקולינריה שלי ובכל פעם מחדש אני מרוצה .
ממליצה בחום על כרמל וללא ספק אשתף איתה פעולה בהמשך

Jacobs farm black

לקראת חג שבועות, כרמל מילנר סער כתבה על המחלבה שלנו בבלוג ובפייסבוק שלה. היא כתבה בצורה מקצועית, משכנעת ושילבה תמונות יפות שצילמה בטקסט. ללא ספק שאחרי שפירסמה היו לי בזכותה טארפיק בדף הפייסבוק והגיעו אנשים ליריד שבועות שלנו בעקבות מה שכתבה אודותינו.
ממליצה בחום על כרמל וללא ספק אשתף איתה פעולה בהמשך.

duvduvan white

להתחלות יש השפעה משמעותית על המשך הדרך, ואחד משיתופי הפעולה הראשונים שלי היה עם כרמל מילנר סער- לא יכולתי לבקש התחלה טובה יותר.
כרמל פנתה אלינו, רשת ניצת הדובדבן, ויחד נוצר קשר אמין, נעים, פתוח ומקצועי בנינו אשר הניב פירות מתוקים מתוקים...
לאורך כל הדרך תמיד היית זמינה, הבנת בדיוק את רצונותינו כרשת בתי טבע, תמיד נעים היה לדבר אחת עם השנייה והתוצר עלה על הציפיות בכל המובנים.
תודה רבה
ומחכה להמשך עבודה משותפת

לכל מאן דבעי

ברצוני להמליץ בחום על אשת השיווק והמפיקה כרמל מילנר-סער.
במהלך חודש אוגוסט 2015 הפיקה עבורנו, אגודות העיתונאים ת"א וירושלים, ובפעם השנייה בתוך שנתיים - כנס חירום ותמיכה בהמשך השידור הציבורי בישראל.

בשני הכינוסים השתתפו למעלה מ-300 עיתונאים, אנשי תקשורת ועובדי/ות רשות השידור. פעולותיה היו מגוונות ועסקו בתחום הזמנת אנשי תקשורת, שיווק הכנס ברשתות החברתיות, ניהול וטיפול מדוייק, חסכני-במידה ואחראי בכל העניינים הטכניים והאחרים של הכינוס. יעילותה ויכולותיה סייעו מאוד בהצלחה התקשורתית והעניינית של הכנס.

התנהלותה של כרמל,בכל השבועיים שקדמו לכנס ואף לאחר סיומו - היתה מקצועית, קשובה לצרכים, יצירתית. היא הוכיחה חשיבה חדה, רחבה, יוזמתית, שיווקית ומקדמת תוך הקפדה על הפרטים. לאורך כל העבודה המשותפת כרמל נסכה בוועדה המארגנת של הכנס - תחושה שיש על מי לסמוך.